4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

1.         Informujemy, że w dni powszednie, od godz. 16.00 do godz. 17.00, w naszym kościele odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ustania pandemii koronawirusa. W tym czasie można także przystąpić do sakramentu pojednania i pokuty.

 

2.         24 marca, we wtorek – dzień wspomnienia Misjonarzy Męczenników.

 

3.         Również, 24 marca, we wtorek – Narodowy Dzień Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.

 

4.         Także, 24 marca, we wtorek – Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

 

5.         25 marca, we środę - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: w kościele o godz.: 8.00, 10.00 i 17.00, w kaplicach - o godz. 15.30. Tego dnia nie obowiązuje udział we Mszy św.

            Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia.

 

6.         W nocy, z soboty na niedzielę, z 28 na 29 marca, przechodzimy na czas letni. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.