PLAN NAWIEDZENIA

OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO

W PARAFII KOSÓW LACKI

 

KOSÓW LACKI – ULICE (kolejno): SADOWA, KWIATOWA, ZACISZE, WIOSENNA, MŁYNARSKA, PODMIEJSKA, POWSTAŃCÓW, PAŃSKA, SZKOLNA, KOLEJOWA, ENERGETYCZNA, TOWAROWA, DŁUGA, ŹRÓDLANA, WĘGROWSKA, WIATRACZNA, SPACEROWA, WSPÓLNA, ZACHODNIA, ARMII KRAJOWEJ, SKŁADOWA, POLNA, OGRODOWA, JASNA, WESOŁA, GUTOWSKA, BOCZNA, NOWA, CICHA, MAŁKIŃSKA, PIASKOWA, LEŚNA, MOSTOWA, PARKOWA, GRANICZNA, DALEKA, SPOKOJNA, MAZOWIECKA, WIEJSKA, KOŚCIELNA, SPORTOWA, WOLNOŚCI, PIĘKNA, KRÓTKA, ŁĄKOWA, DOLNA, SŁONECZNA, NURSKA, RADOSNA, TARGOWA.

MIEJSCOWOŚCI POZA KOSOWEM (kolejno):HENRYSIN, OLSZEW, ZAWADY, GRĄDY, NOWA WIEŚ, ŁOMNA, ZALEŚ, STARY RATYNIEC, NOWY RATYNIEC, TELAKI, TRZCINIEC MAŁY, TRZCINIEC DUŻY, CHRUSZCZEWKA, ŻOCHY, DĘBE, STARA MALISZEWA, NOWA MALISZEWA, GUTY, ALBINÓW, TOSIE, KRUPY, JAKUBIKI, RYTELE WSZOŁKI.