1.       20 czerwca, we wtorek – Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w tym dniu, szczególnie, o uchodźcach wojennych z Ukrainy.

2.       Także, 20 czerwca, we wtorek po nabożeństwie wieczornym – ostatnie przed wakacjami spotkanie Kręgu Biblijnego.

3.       21 czerwca, we środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, patrona ministrantów.

4.       23 czerwca, w piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej racji, o godz. 8.30 w naszym kościele parafialnym zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły, dzieci i młodzieży.

Dzieci i młodzież zachęcamy i prosimy, aby w najbliższym tygodniu przystąpić do sakramentu pojednania i pokuty.

5.       Również, 23 czerwca, w piątek o godz. 18.00, młodzież z klas ósmych przyjmie z rąk Księdza Biskupa Piotra Sawczuka sakrament bierzmowania.

Z tej racji nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.30.

6.       Także, 23 czerwca, w piątek – Dzień Ojca.

7.        24 czerwca, we sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.