1.       28 czerwca, we środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

2.       Również, 28 czerwca, we środę po nabożeństwie wieczornym – spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

3.       29 czerwca, we czwartek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji Kościoła i Ojca Świętego. W naszej parafii – uroczystość odpustowa. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: o godz. 8.00, uroczysta suma o godz. 12.00, połączona z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną i o godz. 18.00.

Jest to także dzień imienin Księdza Biskupa Piotra Sawczuka, ordynariusza drohiczyńskiego. Pamiętajmy, w naszych modlitwach, o Dostojnym Solenizancie.

4.       W miesiącach lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. porannej o godz. 7.30.

5.       1 lipca – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.00 – nabożeństwo prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej, a po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo eucharystyczne z litanią do Matki Bożej.

6.       2 lipca - pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie - nabożeństwo eucharystyczne i procesja z Najświętszym Sakramentem.

7.        W Przychodni NZOZ ZDROWIE  w Kosowie Lackim przy ul. Słonecznej będzie przeprowadzone szczepienie przeciw HPV. Dotyczy ono dziewcząt i chłopców z roczników 2010 i 2011. Szczepionka jest bezpłatna. Szczepienie odbywa się w obecności rodziców lub opiekunów i nie jest ono obowiązkowe. Na szczepienie należy się wcześniej zapisać osobiście lub telefonicznie (nr tel. 25 7879232).

8.       Dziękujemy, młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania i nowożeńcom: Karolinie Godlewskiej i Piotrowi Żurawskiemu, za kwiaty do dekoracji kościoła.