6 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.         Rycerstwo Niepokalanej zaprasza, 20 lutego, we czwartek, do udziału w akcji „Różaniec i adoracja na całym świecie w intencji rodzin”. Spotkanie w łączności z sanktuarium w Fatimie rozpocznie się o godz. 16.00 w kościele parafialnym, gdzie przed Najświętszym Sakramentem zostanie odmówiony różaniec w intencji rodzin. Następnie zostanie odprawiona Msza św., a po niej zapraszamy do sali na plebanii, aby w rodzinnej atmosferze spędzić Tłusty Czwartek, oglądając wartościowy film pt. „Cuda z nieba”.

 

2.         22 lutego, w sobotę – święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Modlimy się w intencji Kościoła i Ojca św. Franciszka.

 

3.         Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, 23 lutego, przeznaczone będą na spłatę raty kredytu.

 

4.         Przyjmowane są zapisy na beatyfikację Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca br. w Warszawie. Zapisy są o tyle ważne, że aby wejść na plac celebry, trzeba będzie mieć kartę wstępu. Zorganizowany będzie wspólny wyjazd autokarowy z parafii. Oprócz zwykłych kart wstępu na plac celebry, przewidziane są także karty wstępu do sektora dla osób niepełnosprawnych, a także karty parkingowe dla samochodów osobowych, jeśli ktoś na beatyfikację wybiera się własnym środkiem transportu. Zapisy potrwają do 1 marca.