W modlitewnej łączności z Fatimą w intencji rodzin 

            W czwartek, 20 lutego nasza parafia włączyła się w światową akcję „Różaniec i adoracja na całym świecie w intencji rodzin”. Spotkanie rozpoczęło się w kościele modlitwą różańcową przed Najświętszym Sakramentem, poprowadzoną przez wspólnotę Rycerzy Niepokalanej. Zwieńczeniem tej modlitwy było zawierzenie rodzin Niepokalanej. Następnie podczas Mszy św. na ołtarzu Chrystusowym złożyliśmy wraz z główną intencją, wszystkie nasze troski i sprawy mając na względzie nasze rodziny. Korzystając z okazji że był to Tłusty Czwartek, spotkanie zakończyło się w salce na plebanii, w rodzinnej atmosferze. Przy tradycyjnym pączku i herbacie oglądaliśmy film „Cuda z nieba”. Dziękujemy Rycerstwu Niepokalanej za podjęcie akcji i wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.