Wielkanoc A.D. 2017

Wielkanoc A.D. 2017

Przyjmijcie od nas, najdrożsi Siostry i Bracia, życzenia obfitości łask płynących z otwartego Serca Jezusowego: niech chorzy doznają uzdrowienia, słabi – cieszą się mocą z wysoka, samotni – odnajdą głęboką zażyłość z Panem! Niech zmartwychwstały Chrystus rozgłasza w naszych domach Dobrą Nowinę przebaczenia uraz oraz zgody zdolnej przemienić wzajemne relacje! Uwielbiajmy Zbawiciela naszym życiem! Alleluja!

Księża posługujący w parafii

Wielki Czwartek

 

Zdjęcia wykonała Natalia Grelik

Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta (wtorek)

Niedziela Palmowa

 

 

 
Oficjalna strona Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim
Designed by olwebdesign.com

Dzisiejszych odwiedzin na stronie 51 : Poprzedniego dnia 54 : W tym tygodniu już 345 : Od początku miesiąca 1904 : Wszyskich razem 63087