6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.         18 maja, w poniedziałek, przypada 100.Rocznica urodzin św. Jana Pawła II.

2.         W dniach 18–20 maja, od poniedziałku do środy – kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

3.         22 maja, w piątek, rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4.         24 maja, w przyszłą niedzielę, 7 Niedzielę Wielkanocną – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.         W związku z tym, że została zawieszona uroczystość I Komunii św., która miała się odbyć 24 maja, Msze św. w przyszłą niedzielę będą odprawiane według zwykłego porządku.

6.         Zakończyliśmy poświęcenia pól. W tym roku, z racji pandemii koronawirusa, wyglądały one nieco inaczej. Bóg zapłać za udział w nabożeństwach, za piękną postawę modlitewną, za przygotowanie miejsc do odprawiania Mszy św. i ołtarzyków oraz za ofiary złożone przy tej okazji.

7.         Informujemy, że od dzisiaj w naszym kościele w Mszach św., nabożeństwach i pogrzebach może jednocześnie uczestniczyć 150 osób.