3 NIEDZIELA ADWENTU

1.       Pan Organista kontynuuje roznoszenie opłatków. Porządek z tym związany na najbliższy tydzień będzie następujący: poniedziałek – Kosów: ul. Polna, Gutowska i Boczna, wtorek - (po Mszy św. wieczornej) –Kosów: blok przy ul. Sportowej, środa – Kosów: ul. Nowa, czwartek – Kosów: ul. Leśna, Piaskowa i Małkińska, piątek – Kosów: ul. Wolności i przyległe oraz Kościelna, sobota – Kosów: ul. Słoneczna i Sadowa.

Harmonogram może ulec zmianie, jeśli wypadnie pogrzeb.

2.       W dniach 12 - 18 grudnia, od dzisiaj do soboty – kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

3.       13 grudnia, w poniedziałek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

4.       Również, 13 grudnia, w poniedziałek – 40.Rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Jest to dzień modlitw za Ofiary stanu wojennego i całego systemu komunistycznego.

5.       14 grudnia, we wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

6.       18 grudnia, w sobotę, w Ośrodku Zdrowia w Kosowie Lackim przy ul. Kościelnej odbędzie się szczepienie przeciw COVID-19. Na szczepienie można się zapisać w kancelarii parafialnej. Szczegóły na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń.