25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dzisiaj, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim o godz. 15.00, zostanie wystawiona sztuka pt. „Prymas Stefan Wyszyński – droga do świętości”. Serdecznie zachęcamy do jej obejrzenia!


  1. 21 września, we wtorek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

 

  1. 22 września, w środę – po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, w salce na plebanii. Zapraszamy także nowe, chętne osoby, aby wstąpiły w szeregi stowarzyszenia.

 

  1. 23 września, we czwartek – wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera. Jest to szczególny Patron naszej parafii, gdyż w ołtarzu, na którym sprawowana jest Msza św. wmurowane są relikwie tego świętego.

 

  1. 26 września, w przyszłą niedzielę, w ramach Niedzieli Słowa Drukowanego, będziemy gościli w naszej parafii ks. Jerzego Gugałę, pallotyna, który będzie głosił Słowo Boże, a także promował jedną ze swoich książek. Zakup książki będzie cegiełką wspierającą dzieła misyjne Księży Pallotynów.