11 LISTOPADA 2018

1.         Dzisiaj, błogosławimy opłatki na stół wigilijny. W najbliższych tygodniach Pan Organista będzie je roznosiła w parafii. Porządek na najbliższy tydzień: poniedziałek – Guty, wtorek – Dębe, środa – Stara i Nowa Maliszewa, czwartek – Żochy, piątek – Chruszczewka, sobota – Trzciniec Mały i Duży.

Harmonogram może ulec zmianie, jeśli wypadnie pogrzeb.

2.         12 listopada, w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika.

3.         Porządek nabożeństw wieczornych w poniedziałek, 12 listopada, będzie następujący:

-16.15 – różaniec połączony z „wypominkami;

-16.45 – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

-17.00 – Msza św.

4.         Również, w poniedziałek, 12 listopada po Mszy św. wieczornej – spotkanie Akcji Katolickiej.

5.         13 listopada, we wtorek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

6.         16 listopada, w piątek – święto Najświętszej Maryi  Panny  Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.

7.         17 listopada, w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

8.         Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, 18 listopada, przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

9.         Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej otwiera Studium Życia Rodzinnego. Zajęcia rozpoczną się 18 listopada o godz. 10.00 w Zembrowie. Prosimy osoby zainteresowane tym tematem o zgłaszanie się w najbliższym tygodniu do ks. Proboszcza. Absolwenci studium będą pełnili rolę doradców życia rodzinnego w parafiach i dekanatach.