1.         8 września, we wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a zarazem uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00, uroczysta suma o godz. 12.00 i o godz. 18.00. Na każdej Mszy św. – błogosławieństwo ziarna siewnego.

2.         Przypominamy, że 12 września, w sobotę, w Jabłonnie Lackiej odbędą się Dożynki Diecezjalne. Uroczysta Msza św. dziękczynna – o godz. 11.00.

3.         W najbliższą niedzielę, 13 września o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św.

Z tej racji ulegnie zmianie porządek odprawiania nabożeństw. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w kościele, a Msze św. w kaplicach zostaną odprawione o godz. 8.00.

Bardzo prosimy, aby osoby, które zazwyczaj uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.00, wybrały inną godzinę, a przez to umożliwiły rodzinom i gościom udział w Mszy św. pierwszokomunijnej.

4.         Również, 13 września, w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.