1.         31 sierpnia, w poniedziałek – Ogólnopolski Dzień „Solidarności”.

2.         1 września, we wtorek – 81.Rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to dzień modlitw o pokój i w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

3.         Również, 1 września, we wtorek – rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji w naszym kościele parafialnym, o godz. 10.00, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Zapraszamy na wspólną modlitwę dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców, pracowników szkoły oraz rodziców. Zachęcamy także wszystkich do skorzystania z sakramentu pojednania.

4.         3 września, we czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

5.         Także, 3 września – pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przed Mszą św. wieczorną – Godzina Święta.

6.         4 września – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 7.30 i po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające. O godz. 15.30 – nabożeństwa pierwszopiątkowe w kaplicach w Chruszczewce i w Rytelach Wszołkach.

7.         5 września – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.30 – nabożeństwo prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej, a po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo eucharystyczne z litanią do Matki Bożej.

8.         6 września - pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie – nabożeństwo eucharystyczne i procesja z Najświętszym Sakramentem.

9.         Również, 6 września, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie z dziećmi, które w przyszłym roku będą przystępowały do I Komunii św. i ich rodzicami.

Jednocześnie informujemy, że I Komunia św. w 2021 roku planowana jest na 23 maja o godz. 10.00.

10.       Intencje modlitewne członków Żywego i Nieustającego Różańca Diecezji Drohiczyńskiej na miesiąc wrzesień:

-o dary Ducha Świętego dla nauczycieli, katechetów i uczniów w nowym roku szkolnym;

-o umocnienie w posłannictwie głoszenia Słowa Bożego dla naszych biskupów i kapłanów;

-w intencji powołanych do kapłaństwa i ich wychowawców.

11.       Serdecznie dziękujemy nowożeńcom: Weronice Deoniziak i Łukaszowi Dmochowskiemu za kwiaty do dekoracji kościoła.