1.      6 lipca, we wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

2.        Również, 6 lipca, we wtorek – święto patronalne Apostolstwa Chorych.

3.      8 lipca, we czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

4.      Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, 11 lipca, przeznaczone będą na cele diecezjalne.

5.      Akcja Katolicka zaprasza na 19.Pieszą Pielgrzymkę na odpust św. Anny do Prostyni. Pielgrzymka wyruszy o godz. 6.00 rano, w niedzielę 25 lipca, z kościoła parafialnego.

6.        W dniu 24 lipca br., pod hasłem: „Nie umarł, oddał życie”, w 80.rocznicę męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana M. Kolbego, organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa na Ogólnopolski Dzień Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej. Spotkanie rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 10.00, a zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Zapisy, do 15 lipca, przyjmują Pani Joanna Omieciuch i Pani Maria Zalewska. Zachęcamy wszystkich Rycerzy Niepokalanej, jak również chętnych parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce.

7.      Serdecznie dziękujemy nowożeńcom: Aleksandrze Uziębło i Danielowi Szymańskiemu, Marcie Zawadzkiej i Damianowi Bińkowskiemu oraz Katarzynie Żochowskiej i Szymonowi Wojciechewiczowi, za kwiaty do dekoracji kościoła.