KONKURS "LAMPION ADWENTOWY"

Filip-Adamski

         Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia oraz na powtórne przyjście Chrystusa na ziemię. Zawsze w tym okresie sprawowane są Msze św. tzw. Roraty, na które zabieramy ze sobą lampiony. W tym roku duszpasterze Parafii zachęcili dzieci, aby wykonały własne lampiony i wzięły udział w internetowym konkursie. Zainteresowanie było bardzo duże. Dzieci, często same lub z pomocą rodziców, opiekunów wykonały pomysłowe lampiony odnoszące się do symboliki adwentu. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom. 

Szymon-BieliskiPatryk-TenderendaOliwia-SikoraOla-WojewodzkaNikola-JakubikNatalia-StyczewskaNatalia-BieliskaMiosz-KurowickiMikoaj-ChendoszkaMaja-Lachowiczucja-SzymaczukKamil-HarasimKalina-ChendoszkaKacper-ChendoszkaJulka-i-Marek-ochowscyJulia-MarkiewiczFilip-AdamskiEwa-GumkowskaEwa-Gumkowska-2Eliza-Rojek