ADWENTOWE DNI SKUPIENIA

rekolekcje-adwentowe-1

W dniach 11 – 13 grudnia 
(od piątku do niedzieli)
odbędą się w naszej parafii
ADWENTOWE DNI SKUPIENIA

MSZE ŚWIĘTE będą odprawiane według wcześniej przyjętego porządku i tak:

- w piątek i w sobotę, w kościele o godz.: 9.00, 11.00 i 17.00;

- w kaplicach:
w Rytelach  - w piątek o godz. 15.00,
w Chruszczewce - w sobotę o godz. 15.00.
(w czasie Mszy św. w kaplicy będzie możliwość spowiedzi)

- w niedzielę – według porządku niedzielnego o godz.: 8.00, 10.00, 12.00, 17.00

SPOWIEDŹ w kościele, w piątek i sobotę – od godz. 9.00 do godz. 18.00.
                                         w niedzielę – spowiedź w miarę możliwości.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – w kościele, przez cały dzień (piątek, sobota),                                                                                                           między Mszami.

Serdecznie zachęcamy do udziału w dniach skupienia, aby poprzez modlitwę, sakrament pojednania, pełny udział we Mszy św. i adorację Najświętszego Sakramentu, właściwie przygotować się do świąt Bożego Narodzenia.

Prosimy także, o przestrzeganie przepisów sanitarnych na nabożeństwach lub poza nimi: zachowanie limitu wiernych (w naszym kościele – 100 osób), zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekowanie rąk i konfesjonałów.