1.         10 sierpnia, w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

2.         11 sierpnia, we wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy, m. in.  patronki radia i telewizji.

3.         13 sierpnia, we czwartek, po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

4.         14 sierpnia, w piątek  – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Jest to dzień modlitewnej pamięci o pomordowanych i zmarłych w obozach koncentracyjnych oraz w więzieniach.

5.         15 sierpnia, w sobotę - uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Boskiej Zielnej. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

6.         W przyszłą niedzielę, 16 sierpnia w kaplicy w Rytelach Wszołkach, o godz. 12.00 – uroczystość odpustowa ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Z tej racji Msza św. w kaplicy w Chruszczewce zostanie odprawiona o godz. 9.00.

7.         Serdecznie dziękujemy nowożeńcom: Ilonie Ratyńskiej i Mateuszowi Jakubowi Krasce, Karolinie Telakowiec i Grzegorzowi Skoniecznemu oraz Paulinie Ludwiniak i Markowi Krzeskiemu za kwiaty do dekoracji kościoła.