4 NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dzisiaj, pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”, rozpoczyna się 61.Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego, a także – kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

 

2. 23 kwietnia, we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

 

3. 25 kwietnia, we czwartek - święto św. Marka Ewangelisty.

Jest to jednocześnie dzień imienin Pana Organisty. Pamiętajmy o naszym Solenizancie w modlitwach.

 

4. 28 kwietnia, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dzieci z klas czwartych i ich rodziców w sprawie przygotowania do rocznicy I Komunii św., która będzie obchodzona 26 maja, o godz. 12.00

 

5. W dniach 31 maja – 1 czerwca planowany jest wyjazd na XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę. Koszt – ok. 200 zł (zawiera przejazd autokarem i nocleg).

 

6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży na Polach Lednickich, które odbędzie się 1 czerwca. Koszt – 170 zł. Szczegółowe informacje odnośnie do wyjazdu można uzyskać u ks. Grzegorza.

 

7. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła: z Kosowa Lackiego, z ul. Spacerowej – 300 zł, KŻR Mężczyzn z Telak – 100 zł, z Żoch – 40 zł, spoza parafii – 120 zł.