4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.       1 kwietniapierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 7.30 i po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające. O godz. 15.30 – nabożeństwa pierwszopiątkowe w kaplicach.

2.       Od 1 kwietnia Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 18.00.

3.       Również, od 1 kwietnia, Droga Krzyżowa będzie odprawiana o godz. 17.15. A wcześniej, o godz. 17.00 będzie śpiewana Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Natomiast, nabożeństwo Gorzkich Żali, we środę, będzie się rozpoczynało o godz. 17.40.

4.        Także, od 1 kwietnia kancelaria parafialna w dni powszednie po południu będzie czynna w godz. 17.00 – 17.45.

5.        2 kwietniapierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.30 – nabożeństwo prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej, a po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo eucharystyczne z litanią do Matki Bożej.

6.       3 kwietnia – pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie nabożeństwo eucharystyczne połączone z Gorzkimi Żalami.

7.        Papieska intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc kwiecień: Intencja powszechna – Za pracowników służby zdrowia. Módlmy się, aby zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty.