1.       Dzisiaj, obchodzimy 95.Światowy Dzień Misyjny i rozpoczyna się Tydzień Misyjny w Polsce. Ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na Papieskie Dzieła Misyjne.

2.       27 października, we środę po Mszy św. wieczornej i różańcu – spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

3.       28 października, we czwartek – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4.        W nocy z soboty na niedzielę, z 30 na 31 października, przechodzimy na czas zimowy. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.

5.       Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, 31 października, przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

6.       Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Janowi Słomiakowi i współpracownikom za zrobienie porządków na parkingu przy cmentarzu od strony Ceranowa. Jednocześnie prosimy, aby nie wyrzucać śmieci za parkan, a do kontenerów - nie wrzucać worków z liśćmi, czy też samych liści. Prosimy także, aby nie sprzątać grobów w niedzielę.

Informujemy również, że na cmentarzu, na nowej części, została ustawiona toaleta.