1.       Dzisiaj, po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na leczenie Damianka Kucharczyka.

Wczoraj, na placu przy plebanii, odbył się piknik rodzinny, w czasie którego również zbierano środki na leczenie Damianka. Zebranych zostało 10 225 zł. W imieniu rodziny i własnym serdecznie dziękujemy Organizatorom (na czele z Panią Urszulą Krzymowską), Sponsorom i Ofiarodawcom za włączenie się do akcji.

2.        21 czerwca, w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, patrona ministrantów.

3.        23 czerwca, we środę – Dzień Ojca. Zapraszamy ojców na nabożeństwo czerwcowe, które zostanie ofiarowane w ich intencji.

4.        24 czerwca, we czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5.        Również, 24 czerwca, we czwartek o godz. 18.00, młodzież z klas ósmych przyjmie z rąk Księdza Biskupa Piotra Sawczuka sakrament bierzmowania.

Z tej racji nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.30.

6.       Dzisiaj, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim, o godz. 15.30, odbędzie się promocja książki Artura Ziontka pt. „Latawcy”.

7.       27 czerwca, w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na stadionie miejskim w Kosowie Lackim, odbędzie się piknik integracyjny „Powitanie wakacji”. Szczegóły na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń.

8.       Dziękujemy nowożeńcom: Magdalenie Żochowskiej i Wojciechowi Rzeszotkowi, za kwiaty do dekoracji kościoła.