2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
25 lutego 2018 r.
 
1. 1 marca jest w Polsce Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych – uczestników podziemia niepodległościowego z przełomu lat 40-tych i 50-tych XX wieku. Dziękujemy Panu Bogu za ofiarę ich życia oddanego za wolność Ojczyzny. Zapraszamy we czwartek na Mszę św. sprawowaną w ich intencji o godz. 7.30.
 
2. W tym tygodniu: I czwartek (16.00-17.00 - Godzina święta), I piątek i I sobota miesiąca.
 
3. W następną niedzielę (04.03), która jest też niedzielą adoracyjną zapraszamy wszystkie wspólnoty maryjne.
 
4. We środę po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 
 
5. Wydział Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie zaprasza 5-6 marca 2018 r. na Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę. Prosimy, by to zaproszenie przyjęli z otwartymi sercami przede wszystkim tegoroczni Maturzyści, ale także ich Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy!
 
6. Miejsko-gminny Ośrodek Kultury zaprasza 4 marca o godz. 15.00 na spektakl pantomimiczny w wykonaniu wolontariuszy i harcerzy z Zespołu Szkół Gminnych w Prostyni pt. „Ręce – czyli historia jednej miłości”.
 
7. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego – KRK z ulicy Leśnej, Piaskowej i Albinowa  - 200 zł.