1.       4 października, we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

2.       5 października, we środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

3.       6 październikapierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przed Mszą św. wieczorną – Godzina Święta.

4.       7 października, w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to święto patronalne Kół Żywego Różańca.

5.        Również, 7 październikapierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 7.30 i po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające. O godz. 15.30 – nabożeństwa pierwszopiątkowe w kaplicach.

6.       W dniach 9 – 11 października, od przyszłej niedzieli do wtorku, w naszej parafii odbędzie się Czterdziestogodzinne Nabożeństwo.

Nabożeństwu będzie przewodniczył Ks. kan. dr Dariusz Kujawa, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim i wykładowca homiletyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie.

Z racji czterdziestogodzinnego nabożeństwa, w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. w kaplicach, a Msze św. w kościele będą odprawiane według porządku niedzielnego.

Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczone będą Księdzu Rekolekcjoniście.

Szczegółowy program 40.godzinnego zostanie podany w przyszłą niedzielę.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie, aby przez to oddać cześć Jezusowi Chrystusowi Eucharystycznemu oraz pogłębić i umocnić swoją wiarę w Eucharystię. Nabożeństwo Czterdziestogodzinne jest sprawdzianem tego, czy umiem się modlić, a w sposób szczególny, czy umiem adorować Najświętszy Sakrament?

7.        22 października, w sobotę w Miedznie, odbędzie się diecezjalne czuwanie modlitewne Kół Żywego Różańca. Zachęcamy wszystkich członków kół różańcowych i chętnych parafian do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

8.       Z radością informujemy, że schola dziecięca z naszej parafii zdobyła wczoraj pierwsze miejsce na 29.Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2022, a Panu Organiście i naszym młodym artystom gratulujemy tego sukcesu.

Jednocześnie informujemy, że próby scholi będą odbywały się w piątki, o godz. 15.30.