6 NIEDZIELA WIELKANOCY

1.       Od jutra do najbliższej soboty, dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w nabożeństwach Białego Tygodnia, na które będą składały się: Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo majowe.

2.        W dniach 23 – 25 maja, od poniedziałku do środy – kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

3.       24 maja, we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki wiernych

4.       Również, 24 maja, we wtorek – Dzień modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach.

5.        25 maja, we środę – Dzień modlitw o świętość życia kapłanów i 28.Rocznica śmierci Księdza Biskupa Władysława Jędruszuka, pierwszego Biskupa Drohiczyńskiego. Główne uroczystości z tym związane, odbędą się w Drohiczynie. Początek - o godz. 10.00.

6.       Także, 25 maja, we środę po nabożeństwie majowym – spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

7.       26 maja, we czwartek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera.

8.       Również, 26 maja, we czwartek – Dzień Matki.

9.       27 maja, w piątek, rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

10.     Także, 27 maja, w piątek po nabożeństwie majowym – spotkanie kandydatów do bierzmowania.

11.     29 maja, w przyszłą niedzielę, 7 Niedzielę Wielkanocy – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

12.     Również, w przyszłą niedzielę, 29 maja, o godz. 12.00 – rocznica I Komunii św.

13.     Także, 29 maja, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 – spotkanie członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

14.     Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła do uroczystości I Komunii św.: za porządki w kościele i wokół niego, za przygotowanie dekoracji, za piękne kwiaty i za dar ołtarza w postaci odnowionej monstrancji.

15.     Zachęcamy dzieci i młodzież do korzystania z oferty wakacyjnej Ruchu Światło-Życie, czyli Oazy Diecezji Drohiczyńskiej. Szczegóły na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń.