5 NIEDZIELA WIELKANOCY

1.       16 maja, w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

2.        Również, 16 maja, w poniedziałek po nabożeństwie majowym – spotkanie Akcji Katolickiej.

3.       Kontynuujemy poświęcenie pól. Porządek nabożeństw, z tym związanych, w najbliższym tygodniu będzie następujący:

-16 maja     - o godz. 15.00 – Nowy Ratyniec;

- o godz. 15.00 – Stary Ratyniec i Zaleś;

-17 maja     - o godz. 15.00 – Nowa i Stara Maliszewa;

- o godz. 15.00 – Dębe;

- o godz. 18.00 – Henrysin (tylko Msza św. w kościele);

-18 maja     - o godz. 15.00 – Trzciniec Mały;

- o godz. 15.00 – Trzciniec Duży;

-19 maja     - o godz. 15.00 – Telaki;

- o godz. 15.00 – Tosie i Krupy;

-20 maja     - o godz. 17.00 – Kosów: ul. Kościelna, ul. Nurska i przy

ległe, godz. 18.00 – Msza św. w kościele

-21 maja     - o godz.   9.00 – Kosów-Hulidów, ul. Młynarska, ul. Pań-

ska i przyległe;

- o godz.   9.00 – Kosów: ul. Nowa, ul. Kolejowa, ul. Polna

i przyległe.

4.       W najbliższą niedzielę, 22 maja, o godz. 10.00, odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii św.

Z tej racji ulegnie zmianie porządek odprawiania nabożeństw. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w kościele, a Msze św. w kaplicach zostaną odprawione o godz. 8.00.

Nabożeństwo majowe – po Mszy św. wieczornej.

5.        Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Skarżyńskiemu z Kosowa za odnowienie figur do kościoła.

Dziękujemy również, nowożeńcom: Izabeli Wierzbickiej i Adamowi Mieszkowskiemu, a także Rycerstwu Niepokalanej, za kwiaty do dekoracji kościoła.

6.       Bóg zapłać, za ofiarę w wysokości 500 zł na renowację drzwi w kościele.