1.       18 października, w poniedziałek - święto św. Łukasza, ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy pracowników Służby Zdrowia na różaniec, który zostanie ofiarowany w ich intencji. Niech nasza modlitwa będzie formą podziękowania za ich służbę, szczególnie w ostatnim czasie pandemii koronawirusa.

2.       20 października, we środę – wspomnienie św. Jana Kantego.

3.       22 października, w piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

4.        24 października, w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili 95.Światowy Dzień Misyjny i rozpocznie się Tydzień Misyjny w Polsce. Ofiary składane w tym dniu na tacę, przeznaczone będą na Papieskie Dzieła Misyjne.

5.       Jeszcze raz informujemy, że w kościele można nabyć znicze nagrobne. Jest to doroczna akcja „Caritas”, z której dochód przeznaczony jest na dzieła charytatywne. W bieżącym roku rozprowadzane są znicze w cenie 7 zł/szt.

6.       Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Mrozowi i współpracownikom za konserwację oświetlenia wokół kościoła.