4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.       19 marca, w piątek – uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitwy w intencji mężczyzn. Zapraszamy, mężczyzn na Drogę Krzyżową, która będzie ofiarowana w ich intencji.

Ze względu na uroczystość w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

2.        Z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka i za aprobatą Konferencji Episkopatu Polski w dniach 19 – 25 marca odbędzie się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia.

3.       Przypominamy, że na 31 marca, na środę, jeśli nie pogorszy się sytuacja epidemiczna, planowane są odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy, aby do 28 marca zgłaszać chętnych, którzy przed świętami chcieliby przyjąć sakramenty święte.

4.       Również, przypominamy, że 26 marca odbędzie się nocna Droga Krzyżowa, na którą przyjmowane są zapisy. Do tej pory zapisało się ok. 40 osób.

W czasie Drogi Krzyżowej w kościele będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy, aby zapisywać się także na adorację.

5.       Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

- Rafał Jończyk, par. tut. i Iwona Kulik, par NMP Częstochowskiej w Klukowie – zapowiedź pierwsza.

Gdyby, ktoś znał ewentualne przeszkody zachodzące pomiędzy narzeczonymi, do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek, zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.