Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Rycerstwa Niepokalanej

8 października – po wieczornej  Mszy św. – w sali parafialnej odbyło się zebranie Rycerstwa Niepokalanej z asystentem ks. Karolem Bieglukiem.  Ze względu na upływającą kadencję obecnego Zarządu MI spotkanie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. W trakcie zebrania p. prezes Maria Zalewska podsumowała 4-letni okres funkcjonowania Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej w Kosowie Lackim. Następnie sprawozdanie ekonomiczne zaprezentowała p. Krystyna Marczak – ekonom Stowarzyszenia. Po części sprawozdawczej nastąpiła część wyborcza spotkania, poprzedzona wspólnym odśpiewaniem hymnu do Ducha św.

Po odśpiewaniu O Stworzycielu, Duchu przyjdź przystąpiono do głosowania, które wyłoniło następujący skład zarządu:

1.      Maria Zalewska – prezes;

2.      Joanna Omieciuch – zastępca prezesa;

3.      Krystyna Marczak – ekonom;

4.      Krystyna Domagała – sekretarz;

5.      Janusz Wiśniewski – doradca.

 

{gallery}19102014_2{/gallery}