1. MSZE ŚW. WIECZORNE W NIEDZIELE (!!!), POCZĄWSZY OD DZISIAJ, BĘDĄ ODPRAWIANE O GODZ. 17.00 !!!

Msze św. wieczorne w dni powszednie (!!!) nadal będą odprawiane o godz. 19.00 !!!

2. 22 października, we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

3. W nocy z soboty na niedzielę, z 26 na 27 października, przechodzimy na czas zimowy. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.

4. 27 października, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.

5. Zachęcamy do nabywania zniczy nagrobnych i przypominamy o „wypominkach”.

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. I tak: środa: Stara i Nowa Maliszewa – 5 osób, Żochy – 5 osób, Kosów - 3 osoby, czwartek: Olszew – 6 osób, Kosów – 2 osoby, piątek: Trzciniec Duży – 11 osób, Kosów – 3 osoby, sobota: Chruszczewka – 7 osób, Kosów – 1 osoba. Razem – 43 osoby

7. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła. I tak: z Kosowa z ul. Leśnej – 500 zł, spoza parafii – dwa razy po 100 zł.