1. 15 lipca, w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

2. 16 lipca, we wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.

3. 20 lipca, w sobotę – 5.Rocznica ingresu do katedry drohiczyńskiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Piotra Sawczuka, Ordynariusza drohiczyńskiego. Pamiętajmy, tego dnia w modlitwie o naszym Arcypasterzu

4. Na ręce Pani Marii Zalewskiej, dziękujemy Rycerstwu Niepokalanej za kwiaty, które zdobią figurę Matki Bożej Fatimskiej.

5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. I tak: poniedziałek: Telaki - 13 osób, Kosów – 3 osoby, wtorek: Dębe - 5 osób, Jakubiki - 7 osób, Kosów – 3 osoby, środa: Nowa i Stara Maliszewa - 6 osób, Kosów - 3 osoby, czwartek: Guty - 5 osób, Kosów – 3 osoby, piątek: Trzciniec Duży – 8 osób, Kosów – 4 osoby, sobota: Chruszczewka – 9 osób, Kosów – 3 osoby. Razem – 72 osoby.

6. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła: z Trzcińca Małego – 200 zł, spoza parafii – dwa razy po 100 zł.