2 NIEDZIELA WIELKANOCY, CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.       Przypominamy, że dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 w naszym kościele zostanie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy!

Za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać dzisiaj odpust zupełny.

2.        Również dzisiaj, o godz. 16.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim, w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej Podlasia Nadbużańskiego, zostanie wystawiony spektakl teatralny pt. „Prymas Wyszyński – droga do świętości”.

Natomiast do końca kwietnia, także w Domu Kultury, będzie prezentowana wystawa fotograficzna pt. „Piękno Biblii”.

3.       17 kwietnia, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

4.       W przyszłą niedzielę, 23 kwietnia, pod hasłem: „Wierzę w Kościół Ojca i Syna, i Ducha Świętego”, będziemy obchodzili Niedzielę Biblijną, która rozpocznie XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny

5.        Zapowiedzi przedślubne – do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby:

-Sylwester Wyszyński, par. Św. Jana Apostoła w Nurze i  Emilia Justyna Pankiewicz, par. tut. – zapowiedź druga.

Gdyby ktoś znał ewentualne przeszkody, zachodzące pomiędzy narzeczonymi do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego, ma obowiązek zgłosić ten fakt w kancelarii parafialnej.