1.       Przypominamy, że dzisiaj o godz. 16.00 – spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy na nie także sołtysów z tych miejscowości, gdzie nie ma radnych i przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, a także liderki i liderów grup parafialnych oraz zelatorki i zelatorów Kół Żywego Różańca.

Tematem spotkania będzie organizacja Dożynek Diecezjalnych, które odbędą się 10 września br. w Kosowie Lackim.

2.       8 sierpnia, w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

3.       9 sierpnia, we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

4.       10 sierpnia, we środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

5.       11 sierpnia, we czwartek– wspomnienie św. Klary, dziewicy, m. in.  patronki radia i telewizji.

6.       13 sierpnia, w sobotę po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

7.       W przyszłą niedzielę, 14 sierpnia, w kaplicy w Rytelach Wszołkach o godz. 12.00 – uroczystość odpustowa ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Z tej racji Msza św. w kaplicy w Chruszczewce zostanie odprawiona o godz. 9.00.