1.       11 lipca, we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

2.       12 lipca, we środę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

3.        13 lipca, we czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

4.       Również, 13 lipca, we czwartek po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

5.       15 lipca, w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

6.       W przyszłą niedzielę, 16 lipca, będziemy gościli w naszej parafii ks. kan. dr. Jarosława Przeździeckiego, kapłana Diecezji Drohiczyńskiej. W przeszłości m. in. ojca duchownego i wykładowcy w WSD w Drohiczynie, a obecnie – misjonarza w Urugwaju. Ks. Jarosław podzieli się z nami refleksjami na temat pracy na misjach. Ofiary, które będą zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, będą formą naszego wsparcia w pracy duszpasterskiej naszego Gościa w dalekim Urugwaju.

7.       Osoby, które chcą się wyspowiadać w dni powszednie, proszone są o przystępowanie do sakramentu pokuty przed Mszami św. Jest czas wakacji i urlopów, i może zdarzyć się tak, że w kościele będzie tylko jeden ksiądz, który właśnie odprawia Mszę św.

8.       Dziękujemy nowożeńcom, Natalii Żochowskiej i Rafałowi Mateusiakowi, za kwiaty do dekoracji kościoła.