2 NIEDZIELA ZWYKŁA

20 STYCZNIA 2019

 

1.           Porządek kolędy na najbliższy tydzień:

 - 21 stycznia, poniedziałek:

            -od godz.   9.00: Nowa Wieś (2 księży);      

- 22 stycznia, wtorek:

            -od godz.   9.00: Trzciniec Mały (1 ksiądz);

            -od godz. 15.00: Kosów – ul. Kolejowa  (2 księży);

- 23 stycznia, środa:

            -od godz.   9.00: Trzciniec Duży (1 ksiądz);

- 25 stycznia, piątek:

            -od godz.   9.00: Łomna (2 księży).

2.         21 stycznia, w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

3.         Również, 21 stycznia, w poniedziałek – Dzień Babci, a 22 stycznia, we wtorek – Dzień Dziadka. Za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima, dziadków Pana Jezusa, modlimy się w intencji babć i dziadków.

4.         24 stycznia, we czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

5.         25 stycznia, w piątek, w święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6.         26 stycznia, w sobotę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

7.                     Także, 26 stycznia, w sobotę, pod hasłem: „Chrześcijanie i Muzułmanie: od współzawodnictwa do współpracy”, będziemy obchodzili XIX Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Modlimy się w intencji owocnego dialogu i pojednania chrześcijańsko – muzułmańskiego, szczególnie w kontekście napływu imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej oraz zamachów terrorystycznych.

8.         Ofiary zbierane na tacę, w przyszłą niedzielę, 27 stycznia, przeznaczone będą na spłatę raty kredytu.

9.         W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, po Mszy św. o godz. 12.00, w naszym kościele parafialnym, odbędzie się KONCERT KOLĘD W WYKONANIU OLGI SZOMAŃSKIEJ (znanej m. in. jako Marzenka z serialu „M jak miłość”). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!