Imieniny ks. prob. Tomasza Pełszyka

20 września 2015 r. cztery niedzielne Msze św. były odprawiane w intencji naszego czcigodnego Ks. Proboszcza. Z racji imienin obchodzonych 22 września Mszę św. ofiarowała:

·         Rada Parafialna (o wszelkie Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi - Matki Kapłanów, pomoc św. Patrona w posłudze duszpasterskiej),

·         Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej (o Boże łaski i dary Ducha Świętego do godnego wypełniania kapłańskich zadań, opiekę Matki Najświętszej i dar zdrowia)

·         parafianie z Chruszczewki (o wszelkie łaski Boże i pomoc Matki Najświętszej w życiu i posługiwaniu kapłańskim)

·         parafianie z Rytel-Wszołek (o Boże łaski i dary Ducha Świętego w posługiwaniu duszpasterskim, opiekę Matki Najświętszej i dar zdrowia).

Na zakończenie Sumy przedstawiciele kosowskich wspólnot – utartym zwyczajem – złożyli Solenizantowi serdeczne życzenia. Nie zapomniały o Nim dzieci i młodzież, które na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 złożyły swoje powinszowania. Ksiądz Tomasz do słownych podziękowań dołączył słodycze, którymi zostali obdarowani zebrani w kościele parafianie. Przedstawiciele Wspólnot uczestniczyli w spotkaniach imieninowych na plebanii.