1.       Dzisiaj, po Mszach św. odbywa się zbiórka datków do puszek celem wsparcia ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

2.       25 stycznia, w poniedziałek - święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, a także - zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.       26 stycznia, we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

4.       Również, 26 stycznia, we wtorek, pod hasłem: „Chrześcijanie i Muzułmanie: wspólnie chroniąc miejsca kultu”, będziemy obchodzili XXI Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Modlimy się w intencji owocnego dialogu i pojednania chrześcijańsko – muzułmańskiego.

5.         28 stycznia, we czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

6.       W przyszłą niedzielę, 31 stycznia, o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa, a następnie rozdane dzieciom. Natomiast po Mszy św., w salce na plebanii, odbędzie się spotkanie z krawcową.