1. W sobotę, 20 stycznia, zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólne modlitwy i rozmowy oraz za ofiary złożone na remont organów.

Zachęcamy, te rodziny, których z różnych przyczyn nie było w domach podczas kolędy, aby w najbliższym czasie zaprosiły księdza. Postaramy się także, odwiedzić zakłady pracy i różne instytucje, o ile pojawią się takowe zaproszenia.

2. 24 stycznia, we środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy.

3. 25 stycznia, we czwartek - święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, a także - zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. 26 stycznia, w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

5. Także, 26 stycznia, w piątek, pod hasłem: „Chrześcijanie i Muzułmanie: promotorzy miłości i przyjaźni”, będziemy obchodzili XXIV Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Modlimy się w intencji owocnego dialogu i pojednania chrześcijańsko – muzułmańskiego.

6. 27 stycznia, w sobotę, w kościele św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie odbędzie się spotkanie Księdza Biskupa Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego z sołtysami z dekanatów: łochowskiego, sokołowskiego, sterdyńskiego i węgrowskiego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00.

7. W związku z feriami, spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w ostatnią środę stycznia, czyli 31 stycznia, po Mszy św. wieczornej.

8. W dniach 2 – 9 lipca br. planowana jest pielgrzymka do Medjugorje. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem.

9. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła: z Kosowa Lackiego z ul. Leśnej: 2000 zł i z ul. Polnej: 100 zł. Dziękujemy także za ofiary na remont kościoła i organów złożone podczas kolędy