1. Dzisiaj, pod hasłem: „Wychowujmy razem” rozpoczyna się XIV Tydzień Wychowania w Polsce. Zachęcamy wszystkich do refleksji na ten temat, modlitwy w tej intencji, jak również zaangażowania w to, jakże ważne dzieło.

W dniach 8 - 14 września – kwartalne dni modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

Dzieci i młodzież, którzy jeszcze tego nie uczynili, zachęcamy do korzystania z sakramentu pojednania, aby z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.

2. 10 września, we wtorek po Mszy św. wieczornej – spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. 11 września, we środę po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

4. 13 września, w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

5. Również, 13 września, w piątek po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

6. 14 września, w sobotę - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Przy tej okazji, zwracamy się z prośbą o zrobienie porządków przy krzyżach przydrożnych i przydomowych.

7. 15 września, w przyszłą niedzielę:

-po Mszy św. o godz. 10.00 – spotkanie członków Kół Żywego Różańca

-po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie organizacyjne z dziećmi, które w przyszłym roku będą przystępowały do I Komunii św. i ich rodzicami.

-o godz. 17.00 – spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania

8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. I tak: poniedziałek: Telaki – 9 osób, Kosów – 3 osoby, wtorek: Dębe - 4 osoby, Jakubiki – 2 osoby, Żochy – 1 osoba, Kosów – 5 osób, środa: Nowa i Stara Maliszewa - 4 osoby, Kosów - 4 osoby, czwartek: Guty – 5 osób, Kosów – 4 osoby, piątek: Trzciniec Duży – 11 osób, Żochy – 5 osób, Kosów – 4 osoby, sobota: Chruszczewka – 8 osób, Kosów –  1 osoba. Razem – 70 osób

9. Bóg zapłać za ofiarę na remont kościoła: z Kosowa, z ul. Parkowej – 100 zł.