PLAN NAWIEDZENIA OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO

KOSÓW LACKI – ULICE (kolejno):

 SADOWA, KWIATOWA, ZACISZE, MŁYNARSKA, KOSÓW - HULIDÓW, PAŃSKA, SZKOLNA, KOLEJOWA, ENERGETYCZNA, NADRZECZNA, TOWAROWA, DŁUGA, ŹRÓDLANA, WĘGROWSKA, WIATRACZNA, KOSÓW – SITNE, SPACEROWA, ARMII KRAJOWEJ, POLNA, OGRODOWA, JASNA, WESOŁA, GUTOWSKA, BOCZNA, NOWA, MAŁKIŃSKA, PIASKOWA, LEŚNA, MOSTOWA, PARKOWA, GRANICZNA, SPOKOJNA, WIEJSKA, MAZOWIECKA, KOŚCIELNA, SPORTOWA, WOLNOŚCI, KRÓTKA, ŁĄKOWA, PIĘKNA, DOLNA, SŁONECZNA, WĄSKA, NURSKA, RADOSNA, TARGOWA.

 

MIEJSCOWOŚCI POZA KOSOWEM (kolejno):

HENRYSIN, OLSZEW, ZAWADY, GRĄDY, NOWA WIEŚ, ŁOMNA, ZALEŚ, STARY RATYNIEC, NOWY RATYNIEC, TELAKI, TRZCINIEC MAŁY, TRZCINIEC DUŻY, CHRUSZCZEWKA, ŻOCHY, DĘBE, STARA MALISZEWA, NOWA MALISZEWA, GUTY, KOSÓW – RUSKI, ALBINÓW, TOSIE, KRUPY, JAKUBIKI, RYTELE WSZOŁKI.