1. Dzisiaj obchodzimy 58.Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W związku z tym po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.

2. 16 września, w poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

3. 17 września, we wtorek, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę, obchodzimy Dzień Sybiraka. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji ofiar systemu komunistycznego.

4. 18 września, we środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

5. 20 września, w piątek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.

6. 21 września, w sobotę – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

7. 22 września, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. I tak: poniedziałek: Kosów – 8 osób, wtorek: Tosie - 6 osób, Krupy – 4 osoby, Kosów – 4 osoby, spoza parafii – 1 osoba, środa: Łomna - 5 osób, Kosów - 4 osoby, czwartek: Olszew – 4 osoby, Kosów – 3 osoby, piątek: Trzciniec Mały – 16 osób, Kosów – 3 osoby, sobota: Kosów –  9 osób. Razem – 67 osób

9. Bóg zapłać za ofiarę na remont kościoła: z Kosowa, z ul. Towarowej – 200 zł.

10. Serdecznie dziękujemy nowożeńcom, za kwiaty do dekoracji kościoła oraz Rycerstwu Niepokalanej – za kwiaty, które zdobią figurę Matki Bożej.