1. Dzisiaj, o godz. 15.00 – spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy na nie także sołtysów z miejscowości, w których nie ma radnych oraz osoby, które zbierały ofiary na remont kościoła.

2. 9 listopada, we czwartek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

3. 10 listopada, w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

4. 11 listopada, w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

5. Również, 11 listopada, w sobotę - Narodowe Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Msze św. zostaną odprawione o godz. 8.00, o godz. 10.00 (w intencji Ojczyzny) i o godz. 17.00.

Po Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, a o godz. 11.30, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbędzie się część artystyczna pt. „Jedną drogą dziś wszyscy idziemy”.

Zachęcamy, aby w tym dniu przyozdobić swoje domy symbolami narodowymi.

6. 12 listopada, w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili Dzień Ubogich i 15.Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przez naszą modlitwę, post, przyjmowanie trudnych doświadczeń i ofiary wspieramy chrześcijan prześladowanych za wiarę na całym świecie. W tym roku wyrazy naszej solidarności kierujemy pod adresem chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Z tej racji, po Mszach św., zbierane będą ofiary do puszek celem wsparcia wyznawców Chrystusa tam mieszkających.

7. Również, 12 listopada, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania.

8. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła: Kosów – wpłaty indywidualne: ul. Nurska: 200 zł, ul. Kościelna: 150 zł, ul. Spokojna: 150 zł, ul. Wiatraczna: 150 zł, ul. Polna: 100 zł, ul. Mostowa: 100 zł, Rytele Wszołki – wpłata indywidualna: 100 zł, wpłata spoza parafii: 200 zł, czyli razem: 1150 zł.