Projekcja filmu FATIMA

PROJEKCJA FILMU "FATIMA"

12 maja, we czwartek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym, w kościele odbędzie się projekcja filmu pt. „Fatima”. Jest to najnowsza produkcja ukazująca objawienia Matki Bożej z 1917 r. Film może być doskonałym wprowadzeniem do tegorocznych Nabożeństw Fatimskich. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2795504727634256150269213657527694138203011n

Plan nawiedzenia obrazu Jezusa Miłosiernego.

PLAN NAWIEDZENIA OBRAZU JEZUSA MIŁOSIERNEGO

KOSÓW LACKI – ULICE (kolejno):

SADOWA, KWIATOWA, ZACISZE, MŁYNARSKA, KOSÓW - HULIDÓW, PAŃSKA, SZKOLNA, KOLEJOWA, ENERGETYCZNA, NADRZECZNA, TOWAROWA, DŁUGA, ŹRÓDLANA, WĘGROWSKA, WIATRACZNA, KOSÓW – SITNE, SPACEROWA, ARMII KRAJOWEJ, POLNA, OGRODOWA, JASNA, WESOŁA, GUTOWSKA, BOCZNA, NOWA, MAŁKIŃSKA, PIASKOWA, LEŚNA, MOSTOWA, PARKOWA, GRANICZNA, SPOKOJNA, WIEJSKA, MAZOWIECKA, KOŚCIELNA, SPORTOWA, WOLNOŚCI, KRÓTKA, ŁĄKOWA, PIĘKNA, DOLNA, SŁONECZNA, WĄSKA, NURSKA, RADOSNA, TARGOWA.

MIEJSCOWOŚCI POZA KOSOWEM (kolejno):

HENRYSIN, OLSZEW, ZAWADY, GRĄDY, NOWA WIEŚ, ŁOMNA, ZALEŚ, STARY RATYNIEC, NOWY RATYNIEC, TELAKI, TRZCINIEC MAŁY, TRZCINIEC DUŻY, CHRUSZCZEWKA, ŻOCHY, DĘBE, STARA MALISZEWA, NOWA MALISZEWA, GUTY, KOSÓW – RUSKI, ALBINÓW, TOSIE, KRUPY, JAKUBIKI, RYTELE WSZOŁKI.