1.         Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2.         Porządek kolędy na najbliższy tydzień:

- 20 stycznia, poniedziałek:

-od godz.   9.00: Łomna (1 ksiądz);

-od godz.   9.00: Tosie, Krupy (2 księży);

- 21 stycznia, wtorek:

-od godz.   9.00: Jakubiki (1 ksiądz);

-od godz.   9.00: Olszew (1 ksiądz).

3.         21 stycznia, we wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4.         Również, 21 stycznia, we wtorek – Dzień Babci, a 22 stycznia, we środę – Dzień Dziadka. Za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima, dziadków Pana Jezusa, modlimy się w intencji babć i dziadków.

5.         24 stycznia, w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

6.         25 stycznia, w sobotę, w święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7.         W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, będziemy obchodzili Niedzielę Słowa Bożego.

8.         Również, w przyszłą niedzielę, 26 stycznia, pod hasłem: „Chrześcijanie i Muzułmanie: w służbie powszechnego braterstwa”, będziemy obchodzili XX Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Modlimy się w intencji owocnego dialogu i pojednania chrześcijańsko – muzułmańskiego.

9.         Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, 26 stycznia, przeznaczone będą na spłatę raty kredytu.