Występ scholi z Topczewa

Październikowe Nabożeństwo Fatimskie

Biskupi drohiczyńscy w naszej parafii

W odstępie niespełna dwóch tygodni do naszej parafii przybyli obaj drohiczyńscy biskupi. Biskup Antoni Pacyfik Dydycz przewodniczył Mszy św., która znalazła się w programie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim. Piękne kazanie, które ks. Biskup Senior wygłosił 20 września 2018 r. do zebranych w świątyni wiernych, glównie uczestników konferencji pt. Podlaskie drogi do Niepodległości, zostało zamieszczone w książce o tym samym tytule pod red. Artura Rogalskiego i Artura Ziontka.

Koleją okazją do spotkania z drohiczyńskim ordynariuszem dla naszych parafian była uroczystość Sakramentu Bierzmowania, który został udzielony 2 październiaka tego roku. Młodzież naszej parafii otrzymała ten sakrament z rąk ks. Biskupa Tadeusza Pikusa.

Wyrażamy wdzięczność za obecość i duszpasterską posługę w naszej światyni naszym biskupom.