Życzenia świąteczno-noworoczne

W Roku Pańskim 2018

niech Jezus nowo narodzony obdaruje nas obficie łaskami Ducha Świętego. Pocieszyciel i Obrońca, jak nazywa Go sam Zbawiciel, posłany jest, by tłumaczyć orędzie Ewangelii, kształtować w ludziach zdrowe – Boże zasady życia, by udzielać mocy do wprowadzania w codzienne życie wiernych Dobrej Nowiny o miłości Ojca do nawet najbardziej zagubionych duchowo grzeszników.

Każdy sakrament, w którym Duch Święty odsłania tajemnicę znaku niosącego łaskę, niech będzie dla nas zachętą do obfitego i ufnego korzystania ze źródeł dobroci Pana. Lektura Słowa Bożego niech stanie się codzienną praktyką – zwłaszcza w kręgu rodzinnym!

Darów, które zaskakują i prowokują do działania, które nie pozwalają zatrzymać się w bezczynności, lecz każą podjąć konkretne działanie w imię Jezusa Chrystusa Zbawiciela… na ten i każdy następny rok

życzą

księża z kosowskiej parafii

i kapłani współpracujący w duszpasterskim dziele