Nabożeństwa Fatimskie - wrześniowe i październikowe

Nabożeństwa Fatimskie - wrześniowe i październikowe A.D. 2016

 Tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie, które obchodziliśmy w naszej parafii – na rok przed setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie – już za nami. Piątemu z kolei  spotkaniu z Matką Bożą Fatimską przewodniczył ks. Marcin Gołębiewski, który po ukończeniu studiów w zakresie katechetyki w Rzymie, z dniem 1 września 2016 r. mianowany został dyrektorem Referatu ds. Informacji i Środków Społecznego Przekazu oraz Redaktorem Odpowiedzialnym „Niedzieli Podlaskiej”. Nasze Nabożeństwa Fatimskie zakończył ks. kan. Jarosław Kuźmicki od maja 2016r. nowy kapelan Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach i Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Siemiatyczach, gdzie też posługuje w parafii pw. Wniebowzięcia NMP. Ks. Jarosław - kolega ks. Tomasza z Seminarium Duchownego – w kazaniu mówił o modlitwie różańcowej i o jej dużej skuteczności, objaśniając dlaczego tak się dzieje. Przed nami 100 rocznica objawień Matki Bożej w Portugalii. Zapraszamy już dziś na 13 maja 2017r., by w jeszcze większym składzie rozpocząć, również w naszej parafii, świętowanie tej okrągłej rocznicy.

 

Oficjalna strona Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim
Designed by olwebdesign.com

Dzisiejszych odwiedzin na stronie 50 : Poprzedniego dnia 54 : W tym tygodniu już 344 : Od początku miesiąca 1903 : Wszyskich razem 63086