Urodziny i imieniny ks. Tomasza

Urodziny i imieniny ks. Tomasza

W tym roku świętowaliśmy je dość długo, bo od 18 do 25 września 2016r.; po przeliczeniu wyszło nam, że to świętowanie trwało ponad oktawę. Rada Parafialna, Wspólnoty Parafialne oraz parafianie z Rytel Wszołek i Chruszczewki ofiarowały Mszę św. w intencji Naszego Czcigodnego Jubilata i Solenizanta. Wraz z dziećmi i młodzieżą złożono kwiaty i upominki. Ksiądz Proboszcz podziękował bardzo za modlitwę i poczęstował cukierkami parafian, zaś przedstawiciele Wspólnot wzięli udział w słodkim poczęstunku na plebani.    

 

Oficjalna strona Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Kosowie Lackim
Designed by olwebdesign.com

Dzisiejszych odwiedzin na stronie 51 : Poprzedniego dnia 54 : W tym tygodniu już 345 : Od początku miesiąca 1904 : Wszyskich razem 63087