Spotkanie opłatkowe kosowskich wspólnot parafialnych

W poniedziałek 29 grudnia 2014 r. – po wieczornej Mszy św. – w sali na plebanii odbyło się spotkanie opłatkoweFot. Joanna Omieciuch wspólnot parafialnych. Zgromadziło się ok. czterdzieści osób.

W trakcie spotkania członkowie Akcji Katolickiej, Chóru Parafialnego, Młodzieży działającej przy parafii i Rycerstwa Niepokalanej oraz księża pracujący w parafii złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem. Ten symboliczny gest poprzedziło odczytanie Ewangelii o narodzeniu Pańskim i refleksja ks. Proboszcza o niezwykłym połączeniu ziemi i nieba wokół Dzieciątka Jezus oraz o potrzebie wędrowania do Betlejem – swego serca, w którym ma się narodzić Zbawiciel. Spożywaniu przygotowanego przez Wspólnoty i p. Zosię poczęstunku towarzyszył śpiew przepięknych polskich kolęd.

Do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie!