19 NIEDZIELA ZWYKŁA

11 SIERPNIA 2019

 

 

1.         13 sierpnia, we wtorek, po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

 

2.         14 sierpnia, we środę  – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Jest to dzień modlitewnej pamięci o pomordowanych i zmarłych w obozach koncentracyjnych oraz w więzieniach.

 

3.         15 sierpnia, we czwartek - uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, czyli Matki Boskiej Zielnej. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

           

4.         16 sierpnia, w piątek, Akcja Katolicka zaprasza, po Mszy św. wieczornej, na czuwanie modlitewne w łączności ze św. Janem Pawłem II.

 

5.         17 sierpnia, w sobotę – wspomnienie św. Jacka, kapłana.

 

6.         Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Buczyńskiemu za zrobienie porządków na cmentarzu.