7 NIEDZIELA ZWYKŁA

24 LUTEGO 2019

 

1.         1 marca – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające. O godz. 15.30 – nabożeństwa pierwszopiątkowe w kaplicach, w Chruszczewce i w Rytelach Wszołkach.

2.         Również, 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W związku z tym, zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.30, ofiarowaną przez Pana Senatora Waldemara Kraskę, aby modlić się w intencji tych, którzy walczyli o wolną Polskę. Bezpośrednio po Mszy św. odbędzie się złożenie wieńców przy pomniku Żołnierzy Wyklętych, a o godz. 8.30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury zostanie otwarta wystawa pt. „W bandzie „Nocy” i „Sokolika”, poświęconej osobie Józefa Rostka ps. „Iskra” z Albinowa.

3.         2 marca – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.30 – nabożeństwo prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej.

4.         3 marca – pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po sumie nabożeństwo eucharystyczne.

5.         Także, 3 marca, w niedzielę o godz. 15.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim odbędzie się koncert chóru Voci Cantati przy akompaniamencie zespołu Trochę Jazzu. W trakcie koncertu będą wykonywane piosenki Wojciecha Młynarskiego. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

6.         Spotkanie ministrantów we wtorek 26 lutego o godz. 16.00.